O SERVERU

O serveru

Server Tillhend byl založen 8. 5. 2019. Tehdy byl však znám pod názvem Komunitní server. Původně byl založen Wiglegem_CZE, aby si mohl zahrát se svojí Twitch komunitou. V dnešní době se jeho základna však rozrostla a ze serveru streamuje několik menších streamerů, kteří mají možnost pozvat sem i členy svých komunit. Uskutečnění projektu nebylo nijak snadné, a zakladatelé se báli, že server nebude mít úspěch a nebude na něm za měsíc, po spuštění, nikdo hrát. To se naštěstí nestalo a server se k dnešnímu dni může chlubit komunitou více než padesáti hráčů.

Již od založení server stojí na formě jakési herní ekonomiky. V samotném srdci světa, nedaleko spawnu, se rozkládá malé město plné obchodů a nejrůznějších stánků. Zde si hráči vzájemně prodávají zboží a suroviny, kterých mají nadbytek nebo se zkrátka zaměřují, na jejich systematické získávání. Časem dostal server několik upgradů, ve formě datapacků. Ty vždy prochází hlasováním, a proto může každý z hráčů ovlivnit, jestli bude datapack přidán, či nikoli. Pár jich skutečně hlasování prošlo úspěšně a hráči na serveru nyní mohou získávat například bonusové hlavy z různých mobů nebo upravovat armour standy.

Server se neustále vyvíjí a každý nový člen přináší komunitě nové nápady a návrhy. Pokud tě výše psané řádky zaujaly a měl bys zájem se na server připojit, určitě neváhej podívat se na Wiglegův Twitch kanál.