TVŮRCI

Twitch tvůrci hrající na našem serveru:

Wigleg_CZE – Na tomto kanále naleznete streamy převážně z Minecraftu, ze serveru Tillhend. Jeho stavby jsou stylizované do středověkého stylu a udělal osudovou chybu stavbou válcového tvaru base. Jde spíše o klidný a chill obsah do doby, dokud nezapne Dark Souls nebo sérii Zaklínače. Odmítá hrát na jiných veřejných serverech.

Ta_Isiri– Na tomto kanále naleznete streamy ze hry Minecraft, ovšem pokud se vám poštěstí, můžete přijít zrovna, když bude hrát Oxygen Not Included nebo Stellaris. Ta_Isiri je také nechvalně známá díky svým základům, které musí mít pomalu i pochodeň položená na zemi nebo si ji lidé dosti často spojují s výstavbou stěn, které ji trvaly postavit bezmála rok.

GoldenDeeerCZ – Na kanálu pana Jelena naleznete převážně obsah ze hry Minecraft, ovšem poslední dobou zde můžete vidět často hru FallGuys, na které má něco málo přes 20 výher. Neustále se s nimi chvástá skoro všude, kde to je jen možné. Dělá také dobré sestřihy z Crafákova streamu a umí rozpohybovat obrázek.

Ilirea25 – Jedna z mála osob zastupující něžné pohlaví na serveru je právě Ilča, která vytváří obsah převážně ze hry Minecraft, ovšem občas si odběhne zahrát si Euro Truck Simulator, FarCry nebo jinou hru. Její stavby na serveru provází nějaké zvětšovací kouzlo, protože neumí postavit nic malého. Mezi její největší stavby patří například obrovský přístav, nebo rozlehlý komplex katakomb. Miluje lamy a nerada vidí, když umírají. Sasír k ní svého času nechodil ale teď už tam chodí.

EinsteinZaba – Jeden z mála zástupců Slováků a také obojživelníků. Na tomto kanále se převážně hrají hry, ale občas narazíte i na streamy bez hlavy a paty. Jeho upovídanost nezná meze, tudíž nechybí i dlouhé rozmluvy. Je vášnivý hráč Team Fortress 2, na které nechal bezmála 2k hodin a stále je přesvědčen, že ji umí hrát.